
Odyssey 7KA Front Wheel - 20" Black
| Front Axle | 3/8" x 100mm |
| Valve | Schrader |
| Color | Black |
| Wheel Size | 20" |
| Defined Color | Black |
| ISO Diameter | 406 / 20" BMX |
| Tire Type | Clincher |
| Hub/Brake Compatibility | Rim Brake |
Original: $244.99
-65%$244.99
$85.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Front Axle | 3/8" x 100mm |
| Valve | Schrader |
| Color | Black |
| Wheel Size | 20" |
| Defined Color | Black |
| ISO Diameter | 406 / 20" BMX |
| Tire Type | Clincher |
| Hub/Brake Compatibility | Rim Brake |












