
Origin8 AT-PRO60-UL 26in 32H Rim
- TECH SPECS
| Diameter | 26in |
| Brand | Origin8 |
| Model | AT-PRO60-UL |
| ISO | 559 |
| ID Width | 54 |
| Width OD | 60 |
| Profile | 23.4 |
| Wall | Sgl |
| Side | NMSW |
| Color | Black |
| Hole Count | 32 |
| Valve | PV |
| Weight | 903g |
| ERD | 536 |
| Extras |
Original: $25.00
-65%$25.00
$8.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Diameter | 26in |
| Brand | Origin8 |
| Model | AT-PRO60-UL |
| ISO | 559 |
| ID Width | 54 |
| Width OD | 60 |
| Profile | 23.4 |
| Wall | Sgl |
| Side | NMSW |
| Color | Black |
| Hole Count | 32 |
| Valve | PV |
| Weight | 903g |
| ERD | 536 |
| Extras |














