
Quality Wheels Bear Pawls / Other Brother Darryl Front Wheel - 26" 15 x 150mm 6-Bolt BLK 32H
| Rim Width (Internal) | 76.8 |
| Front Axle | 15mm Thru x 150mm |
| Color | Black |
| Wheel Size | 26" |
| Defined Color | Black |
| ISO Diameter | 559 / 26" MTN |
| keyword search | MOBD |
| Tire Type | Tubeless Ready Clincher |
| Hub/Brake Compatibility | 6-Bolt Disc |
Original: $299.00
-65%$299.00
$104.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rim Width (Internal) | 76.8 |
| Front Axle | 15mm Thru x 150mm |
| Color | Black |
| Wheel Size | 26" |
| Defined Color | Black |
| ISO Diameter | 559 / 26" MTN |
| keyword search | MOBD |
| Tire Type | Tubeless Ready Clincher |
| Hub/Brake Compatibility | 6-Bolt Disc |












