

Quality Wheels Tiagra/DA22 Front Wheel - 700 QR x 100mm Rim Brake, Clincher
| Rim Width (Internal) | 14 |
| Front Axle | QR x 100mm |
| Color | Black, Silver |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Black, Silver |
| ISO Diameter | 622 / Road / 29" |
| Tire Type | Clincher |
| Hub/Brake Compatibility | Rim Brake |
Original: $109.00
-65%$109.00
$38.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rim Width (Internal) | 14 |
| Front Axle | QR x 100mm |
| Color | Black, Silver |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Black, Silver |
| ISO Diameter | 622 / Road / 29" |
| Tire Type | Clincher |
| Hub/Brake Compatibility | Rim Brake |














