
Salsa Blackthorn 145 C Deore 12 Bike- 29", Carbon, Black / Slate
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 589, 611, 633, 655 |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Suspension |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Black / Slate |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large |
| Platform | Blackthorn |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Blue |
Original: $3,999.00
-65%$3,999.00
$1,399.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 589, 611, 633, 655 |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Suspension |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Black / Slate |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large |
| Platform | Blackthorn |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Blue |















