
Salsa Heyday! Cues Fat Tire Bike - 26", Aluminum, Bronze
| Rear Axle | 12mm Thru x 197mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 573, 594, 615, 636, 657 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Aluminum |
| Frame Material | Aluminum |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 150mm |
| Color | Bronze |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large, X-Small |
| Platform | Heyday! |
| Wheel Size | 26" Fat |
| Defined Color | Brown |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 197mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 573, 594, 615, 636, 657 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Aluminum |
| Frame Material | Aluminum |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 150mm |
| Color | Bronze |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large, X-Small |
| Platform | Heyday! |
| Wheel Size | 26" Fat |
| Defined Color | Brown |











