
Salsa Rangefinder Deore 11 27.5+ Bike - 27.5", Aluminum, Dark Gray
| Rear Axle | QR x 141mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 568, 591, 615, 644, 670 |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Aluminum |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Dark Gray |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large, X-Small |
| Platform | Rangefinder |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Gray |
Original: $1,199.00
-65%$1,199.00
$419.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | QR x 141mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 568, 591, 615, 644, 670 |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Aluminum |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Dark Gray |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large, X-Small |
| Platform | Rangefinder |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Gray |











