
Salsa Stormchaser GRX 810 1x SUS Bike - 700c, Aluminum, Black
| Color | Black |
| Mfg Size | 49, 52.5, 54.5, 56, 57.5, 59, 61 |
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Platform | Stormchaser |
| TT (Effective) | 506, 527, 545, 560, 575, 590, 605 |
| Brake Type | Disc |
| Wheel Size | 700c |
| Fork Type | Suspension |
| Fork Material | Aluminum |
| Frame Material | Aluminum |
| Frame Type | Rigid |
| Defined Color | Black |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Black |
| Mfg Size | 49, 52.5, 54.5, 56, 57.5, 59, 61 |
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Platform | Stormchaser |
| TT (Effective) | 506, 527, 545, 560, 575, 590, 605 |
| Brake Type | Disc |
| Wheel Size | 700c |
| Fork Type | Suspension |
| Fork Material | Aluminum |
| Frame Material | Aluminum |
| Frame Type | Rigid |
| Defined Color | Black |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |















