
Salsa Stormchaser Single Speed Bike - 700c, Aluminum, Silver
| Color | Silver |
| Mfg Size | 49, 52.5, 54.5, 56, 57.5, 61 |
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Platform | Stormchaser |
| TT (Effective) | 506, 527, 545, 560, 575, 605 |
| Brake Type | Disc |
| Wheel Size | 700c |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Aluminum |
| Frame Type | Rigid |
| Defined Color | Silver |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
Original: $1,899.00
-65%$1,899.00
$664.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Silver |
| Mfg Size | 49, 52.5, 54.5, 56, 57.5, 61 |
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Platform | Stormchaser |
| TT (Effective) | 506, 527, 545, 560, 575, 605 |
| Brake Type | Disc |
| Wheel Size | 700c |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Aluminum |
| Frame Type | Rigid |
| Defined Color | Silver |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |











