
Salsa Vaya Frameset - 700c, Steel, Black
| Rear Axle | QR x 135mm |
| TT (Effective) | 495, 520, 540, 550, 570, 595 |
| Brake Type | Disc |
| Fork Type | Rigid |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | Black |
| Mfg Size | 49.5, 52, 54, 55, 57, 59.5 |
| Platform | Vaya |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Black |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | QR x 135mm |
| TT (Effective) | 495, 520, 540, 550, 570, 595 |
| Brake Type | Disc |
| Fork Type | Rigid |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | Black |
| Mfg Size | 49.5, 52, 54, 55, 57, 59.5 |
| Platform | Vaya |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Black |











