

Stan's Flow CB7 Rear Wheel - 6-Bolt, Gray
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm, 12mm Thru x 157mm |
| Cassette Body Type | Shimano Micro Spline, SRAM XDR |
| Valve | Presta |
| Wheel Size | 27.5", 29" |
| Defined Color | Gray |
| ISO Diameter | 584 / 650b / 27.5", 622 / Road / 29" |
| Tire Type | Tubeless Ready |
| Hub/Brake Compatibility | 6-Bolt Disc |
Original: $1,154.00
-65%$1,154.00
$403.90Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm, 12mm Thru x 157mm |
| Cassette Body Type | Shimano Micro Spline, SRAM XDR |
| Valve | Presta |
| Wheel Size | 27.5", 29" |
| Defined Color | Gray |
| ISO Diameter | 584 / 650b / 27.5", 622 / Road / 29" |
| Tire Type | Tubeless Ready |
| Hub/Brake Compatibility | 6-Bolt Disc |












