
Surly Grappler Frameset - 27.5, Steel, Subterranean Homesick Blue
| Rear Axle | 12mm Thru x 145mm |
| TT (Effective) | 560, 590, 610, 640, 660 |
| Brake Type | Disc |
| Fork Type | Rigid |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Subterranean Homesick Blue |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large, X-Small |
| Platform | Grappler |
| Wheel Size | 27.5" |
| Defined Color | Blue |
Original: $524.00
-65%$524.00
$183.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 145mm |
| TT (Effective) | 560, 590, 610, 640, 660 |
| Brake Type | Disc |
| Fork Type | Rigid |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Subterranean Homesick Blue |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large, X-Small |
| Platform | Grappler |
| Wheel Size | 27.5" |
| Defined Color | Blue |










