
Surly Ice Cream Truck Fat Bike Frameset - 26", Steel, Warm Cheese
| Rear Axle | 12mm Thru x 197mm |
| TT (Effective) | 585, 610, 635, 660 |
| Brake Type | Disc |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Color | Warm Cheese |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large |
| Platform | Ice Cream Truck |
| Wheel Size | 26" Fat |
| Defined Color | Yellow |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 197mm |
| TT (Effective) | 585, 610, 635, 660 |
| Brake Type | Disc |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Color | Warm Cheese |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large |
| Platform | Ice Cream Truck |
| Wheel Size | 26" Fat |
| Defined Color | Yellow |










