
Surly Karate Monkey Bike - 27.5", Steel, Snow Mold White
| Rear Axle | 12mm Thru x 145mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 560, 585, 610, 635, 660 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Snow Mold White |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large, X-Small |
| Platform | Karate Monkey |
| Wheel Size | 27.5" |
| Defined Color | White |
Original: $1,849.00
-65%$1,849.00
$647.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 145mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 560, 585, 610, 635, 660 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Snow Mold White |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large, X-Small |
| Platform | Karate Monkey |
| Wheel Size | 27.5" |
| Defined Color | White |











