
Surly Karate Monkey Frameset - 27.5", Steel, Fool's Gold
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 560 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Color | Fool's Gold |
| Mfg Size | Large, X-Large, X-Small |
| Platform | Karate Monkey |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Gold |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 560 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Color | Fool's Gold |
| Mfg Size | Large, X-Large, X-Small |
| Platform | Karate Monkey |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Gold |











