
Surly Karate Monkey Front Suspension Bike - 27.5", Steel, Peach Salmon Sundae
| Brake Type | Disc |
| Color | Peach Salmon Sundae |
| Defined Color | Orange |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Mfg Size | Large, Medium, X-Large |
| Rear Axle | 12mm Thru x 145mm |
| TT (Effective) | 615, 640, 665 |
| Wheel Size | 29" |
| Platform | Karate Monkey |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brake Type | Disc |
| Color | Peach Salmon Sundae |
| Defined Color | Orange |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Mfg Size | Large, Medium, X-Large |
| Rear Axle | 12mm Thru x 145mm |
| TT (Effective) | 615, 640, 665 |
| Wheel Size | 29" |
| Platform | Karate Monkey |















