
Surly Krampus Frameset - 29", Steel, Nose Drip Curry
| Rear Axle | 12mm Thru x 145mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 587, 612, 637, 662 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Nose Drip Curry |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large |
| Platform | Krampus |
| Wheel Size | 29+ |
| Defined Color | Yellow |
Original: $1,099.00
-65%$1,099.00
$384.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 145mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 587, 612, 637, 662 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Nose Drip Curry |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large |
| Platform | Krampus |
| Wheel Size | 29+ |
| Defined Color | Yellow |











