
Surly Lowside Bike - 27.5", Steel, Dream Tangerine
| Mfg Size | Small, X-Small |
| Defined Color | Orange |
| Rear Axle | 12mm Thru x 145mm |
| Wheel Size | 27.5" |
| Platform | Lowside |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Dream Tangerine |
| TT (Effective) | 570, 590 |
| Brake Type | Disc |
| Fork Material | Steel |
| Fork Type | Rigid |
Original: $1,499.00
-65%$1,499.00
$524.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Mfg Size | Small, X-Small |
| Defined Color | Orange |
| Rear Axle | 12mm Thru x 145mm |
| Wheel Size | 27.5" |
| Platform | Lowside |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Dream Tangerine |
| TT (Effective) | 570, 590 |
| Brake Type | Disc |
| Fork Material | Steel |
| Fork Type | Rigid |











