
Surly Midnight Special Bike - 700c, Steel, Fool's Gold
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 500, 520, 540, 555, 570, 585, 605, 625 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | Fool's Gold |
| Mfg Size | 40, 46, 50, 54, 56, 58, 60, 64 |
| Platform | Midnight Special |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Gold |
Original: $2,499.00
-65%$2,499.00
$874.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 500, 520, 540, 555, 570, 585, 605, 625 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | Fool's Gold |
| Mfg Size | 40, 46, 50, 54, 56, 58, 60, 64 |
| Platform | Midnight Special |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Gold |















