
Surly Moonlander Fat Tire Bike Frameset - 24", Steel, Lunar Dust Gray
| Rear Axle | 12mm Thru x 197mm |
| TT (Effective) | 575, 605, 635, 665 |
| Brake Type | Disc |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Color | Lunar Dust Gray |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large |
| Platform | Moonlander |
| Wheel Size | 24" |
| Defined Color | Gray |
Original: $1,199.00
-65%$1,199.00
$419.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 197mm |
| TT (Effective) | 575, 605, 635, 665 |
| Brake Type | Disc |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Color | Lunar Dust Gray |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large |
| Platform | Moonlander |
| Wheel Size | 24" |
| Defined Color | Gray |











