
Surly Straggler Bike - 650b, Steel, Black
| Color | Black |
| Mfg Size | 42, 46, 50, 52, 54 |
| Rear Axle | QR x 135mm |
| Platform | Straggler |
| TT (Effective) | 510, 520, 535, 550, 565 |
| Brake Type | Disc |
| Wheel Size | 650b |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Defined Color | Black |
| Front Axle | QR x 100mm |
Original: $1,699.00
-65%$1,699.00
$594.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Black |
| Mfg Size | 42, 46, 50, 52, 54 |
| Rear Axle | QR x 135mm |
| Platform | Straggler |
| TT (Effective) | 510, 520, 535, 550, 565 |
| Brake Type | Disc |
| Wheel Size | 650b |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Defined Color | Black |
| Front Axle | QR x 100mm |











