
Surly Wednesday Fat Bike - 26", Steel, OG Algae
| Rear Axle | 12mm Thru x 177mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 570, 590, 610, 630, 650 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 150mm |
| Color | OG Algae |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large, X-Small |
| Platform | Wednesday |
| Wheel Size | 26" Fat |
| Defined Color | Green |
Original: $1,849.00
-65%$1,849.00
$647.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 177mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 570, 590, 610, 630, 650 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 150mm |
| Color | OG Algae |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large, X-Small |
| Platform | Wednesday |
| Wheel Size | 26" Fat |
| Defined Color | Green |











