🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale


WeThePeople Utopia BMX Handlebar Diameter: 22.2mm 28.25" Rise: 8.75"
- TECH SPECS
| Backsweep | 10 |
| Handlebar Material | Cr-Mo |
| Rise | 8.75" |
| Upsweep | 3 |
| Handlebar Weight | 830g |
| Handlebar Width | 28.25" |
| Primary Color | Chrome |
| Stem Clamp Diameter | 22.2mm |
Select Color
From $71.99
WeThePeople Utopia BMX Handlebar Diameter: 22.2mm 28.25" Rise: 8.75"—
$71.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Backsweep | 10 |
| Handlebar Material | Cr-Mo |
| Rise | 8.75" |
| Upsweep | 3 |
| Handlebar Weight | 830g |
| Handlebar Width | 28.25" |
| Primary Color | Chrome |
| Stem Clamp Diameter | 22.2mm |





















