
Surly Straggler 650b Black Frameset
| Rear Axle | QR x 135mm |
| TT (Effective) | 420, 460, 500, 520 |
| Brake Type | Disc |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | QR x 100mm |
| Color | Black |
| Mfg Size | 42, 46, 50, 52 |
| Platform | Straggler |
| Wheel Size | 650b |
| Defined Color | Black |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | QR x 135mm |
| TT (Effective) | 420, 460, 500, 520 |
| Brake Type | Disc |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | QR x 100mm |
| Color | Black |
| Mfg Size | 42, 46, 50, 52 |
| Platform | Straggler |
| Wheel Size | 650b |
| Defined Color | Black |











